Dobór kolorów farb

 
 
 
 
 
 

Cechą wyróżniającą nas spośród innych importerów farb, jest to , że oprócz dystrybucji podstawowych kolorów, jesteśmy w stanie samodzielnie dobrać dowolny kolor farby na podstawie otrzymanej na wzór próbki koloru lub według numeru Pantone.

Posiadamy na magazynie duże ilości farb podstawowych (zarówno w transparentach, matach, jak i podstawowe kolory metaliczne), dlatego też czas jaki potrzebujemy na dobranie koloru wynosi od 1 do 3 dni roboczych.

W przypadku zlecenia dobrania koloru w odcieniu perłowym lub w jakimkolwiek innym efekcie, czas realizacji może się wydłużyć , ponieważ kolor z racji bardziej skomplikowanej technologii produkcji może być wówczas dobierany bezpośrednio u producenta - w firmie Diegel.

Podczas dobierania koloru, opracowujemy odrębne receptury (składy) dla każdej próbki i nadajemy im indywidualne numery po czym przesyłamy do Klienta w celu akceptacji koloru. Z chwilą, gdy Klient zaakceptuje którąś z próbek, nadawany jest jej indywidualny numer. Od tej chwili Klient ma gwarancję, że posługując się tym numerem i zamawiając tą farbę, zawsze otrzyma od nas ten sam kolor.

Istnieje również możliwość dobierania kolorów bezpośrednio u Klienta , co umożliwia natychmiastową akceptację farby i znacznie skraca proces dobierania koloru.

Farby